החיים עם Precision

החיים עם מערכת הגירוי השידרתי - Precision יהפכו מעתה לטובים יותר ונוחים יותר. המכשיר לגירוי עמוד שדרה אינו מגביל במאום. ניתן ללכת איתו לים, לבריכה ואף ליסוע לחו"ל. יחד עם זאת צריך להתרגל למכשיר שהופך לחלק בלתי נפרד ממך ויש להיות מודעים לגירויים השונים עם השינוי בתנוחות הגוף. עם הזמן האלקטרודות יתפסו את מקומן ותחושות הגירוי יהיו חלק מחייכם. תפעול המכשיר, בעזרת השלט האלחוטי וערכת הטעינה יהפוך לשגרת חיים. יש להחזיק את השלט בהשג יד כל העת, בין אם בבית או בחוץ על מנת שתוכל לשלוט על הגירויים ובעזרתם, לשלוט על כאב.
 
מספר נקודות הדורשות התייחסות:
  1. מכשירים מסוג Montage - תואמים ביצוע בדיקות MRI לכל הגוף (Full body MRI). יש להתעדכן אצל הרופא כיצד מבצעים בדיקות אלו.
  2. מכשירים מסוג Spectra - תואמים ביצוע בדיקות MRI לראש ולצוואר. יש להתעדכן אצל הרופא כיצד מבצעים בדיקות אלו.
  3. מכשירים מסוג NOVI - אינם תואמים בדיקות MRI. ניתן עם זאת לבצע בדיקות הדמיה אחרות כמו CT, צילומי רנטגן ואולטרסאונד.
  4. אסור לנהוג עם המכשיר דולק.
  5. אין לעבור עם המכשיר בשערים מגנטייים. בדיקת מגנומטר ידני, מותרת.
במידה והגירויים משתנים, יש ליצור קשר עם נציג החברה. בכל בעיה רפואית הנוגעת לקוצב, יש לפנות למרפאת כאב בו בוצעה ההשתלה. במקרה של מצב חירום רפואי יש לפנות לחדר המיון.
 
 
בעת נסיעה מחוץ לישראל רצוי להתייעץ עם נציג החברה לפני הנסיעה הראשונה לחו"ל עם מכשיר ה- Precision  על מנת לקבל הנחיות מדויקות לארץ היעד.
לחברת Boston Scientific נציגוית ברוב מדינות העולם המערבי וכן במזרח. בכל בעיה בעת שהות בחו"ל ניתן לפנות למוקד תמיכה דובר אנגלית הפועל 24 שעות ביממה, והם יפנו אליך את הנציג הקרוב לטיפול בבעיה.
 
מידע נוסף אודות המכשיר ודרך תפעולו ניתן למצוא באתר היצרן: www.controlyourpain.com
פורום מטופלים כלל עולמי בו ניתן למצוא מידע מפי מטופלים וחוויות אישיות לשימוש במכשיר: www.raceagainstpain.com
החיים עם Precision