אודות

חברת מדוק הוקמה בשנת 1990 כחברת הזנק רפואית, על מנת למצוא פתרון טכני חיצוני לחקר מערכת העצבים ההיקפית ותגובותיה לכאב, תוך שימוש באמצעים חיצוניים פשוטים.
מתוך צורך זה קמה חברת מדוק המונה כיום כ- 20 עובדים, ובתוכם אנשי ייצור, מהנדסי פיתוח, מהנדסי שירות ואנשי שיווק ומכירות עם גיבוי משרדי של מזכירות והנהלת חשבונות. מדוק כיום מייצרת ומשווקת את המערכות לחקר כאב (QST) המובילות והמתקדמות בעולם, שהפכו עם השנים ואחרי מאות של מחקרים לשם דבר בקרב קהילת רופאי הכאב והנוירולוגים.
 
בשנת 2006, הוקמה חטיבת מדוק ישראל על מנת לייבא לישראל מוצרי רפואה עתירי טכנולוגיה לטובת בתי החולים והמטופלים.
החזון של מדוק ישראל הוא להיות החברה היבואנית המובילה בתחומה, לקידום ולשיווק מוצרים מובילי טכנולוגיה לשיפור איכות החיים ולהארכת החיים אצל כלל החולים ובפרט אצל החולים הסובלים מכאב והפרעות תנועה.
למדוק ישראל שתי מחלקות: המחלקה לנוירומודלציה – העוסקת בטיפול בכאב כרוני, כאבי גב ואי שליטה על סוגרים. בנוסף מחלקה זו עוסקת בתחום הגירוי המוחי (DBS), והמחלקה לכירורגיה המציעה פתרונות לניתוחי כירורגים גדולים: מהדקי רקמות כלליים, מהדקי רקמות ייחודים לטיפול בחלק התחתון של הקולון (ניתוחי TME) ומכשור לשטיפות כימוטרפיות מבוקרות טמפרטורה לניתוחים אונקולוגיים.
 
מדוק שמה לה למטרה להמשיך לפתח ולהתפתח לתחומים עתירי טכנולוגיה נוספים, על מנת להעלות את רמת שירותי הבריאות בישראל, להעלות את רמת החיים של המטופלים ולחנך לבריאות.
אודות